Referencie

od anjelikov

Nevesta

Kristínka

Ešte raz ďakujem za tie najkrajšie šaty, v ktorých som sa cítila tak dokonale ? Už tu cez insta to bola láska na prvý pohľad a Vy ste mi to v salóne len potvrdili. Šaty všetci obdivovali a ja som sa v nich cítila ako kráľovná ? Ďakujem za Váš milý a profesionálny prístup. Skúška s Vami bol zážitok, ste TOPKY ?¬ンᆪ Určite odporúčam ďalej ? S pozdravom Kristína Šelestáková”

Nevesta

Lenka

Ďakujem vám za najkrajšie šaty aké som si mohla želať. Cítila som sa v nich výborne a každý šaty obdivoval. 🙂 Až mi bolo ľúto si ich po polnoci prezliecť. 🙂 Akonáhle som vošla k vám do salónu vedela som, že bez šiat už neodídem. 🙂 Stačilo povedať predstavu a presne ste vedeli, ktoré šaty mi pôjdu a do čoho sa nemám ani púšťať. Skúšku som si veľmi užila, spravili ste na skúške parádnu atmosféru a keď som si vyskúšala "tie" šaty, tak hneď som mala slzy v očiach. Ešte raz ďakujem, ste skvelé, a keď vidím nové šaty v ponuke, mám chuť sa vydávať znova. 😀 Pekný deň, Lenka”

Nevesta

Majka

“Posielam Vám pár fotiek z našej svadby. So salonom som bola nadmieru spokojná ?. Toľko nádherných a luxusných svadobných šiat som nikde nevidela ale Glamour of Angels ma veľmi prekvapil ?. Pracujú tam dve veľmi milé a profesionálne ženy ❤️❤️. V dnešných Korona časoch sú rôzne obmedzenia volala som dá sa povedať v hodine 12 ale napriek tomu že boli tieto žienky vyťažené mali natáčanie a aj dovolenku tak ma zobrali za čo im s celého srdca za to ďakujem ❤️. Svoje bohužiaľ vysnivane svadobné šaty som nemala. Výber svadobných šiat bol pre mňa ťažký keďže tam je toľko nádherných šiat ?. Na skúšku som mala 5 šiat každé jedne boli prekrásne a keby som mohla tak by som asi brala všetky ?￰゚リツ?. Videla som na viacerých fotkách neviest či modeliek, že šaty Jasmin sú kráľovske a honosné a mali pravdu tie detaily všetko na tých šatách bolo dokonale proste precízna práca. V deň mojej svadby som mala toľko ohlasov na tieto šaty proste nikto také doposiaľ nevidel. V týchto šatách som sa cítila ako kráľovná ?￰゚ムᄌ A nikdy by som si nepomyslela že moje svadobné šaty nebudú biele ale strieborno biele. A na moju farbu pleti mi sadli ako uliate. Ps: Som veľmi šťastná že ste ma nevysmiali a neposlali do detského oddelenia alebo neponukli šaty pre družičky. Ešte raz tento salón odporúčam na 100%“

Radi sa s vami spojíme

Follow us